Kategoriler
Egzotik Prenses Gizli Macera

Egzotik Prenses Gizli Macera

5 / 5

Egzotik Prenses Gizli Macera Oyunu ile maceraya çıkmak için hazırlanması gereken güzel prensesimiz Moanaya yardım etmek ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza sizde katılabilir ve farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.Önce elbiseye ihtiyacı olan prensesimizin gizli sembolleri bulmasını sağlamalı ve yapbozun parçalarını yerlerine koyarak resmi tamamlamalısınız.Eşyaların altına yada arkasına gizlenmiş mavi sembolleri bularak tıklayın.Hepsin bulduktan sonra karşınıza çıkan puzzle çözmelisiniz.Sonra hemen diğer seviyeye geçerek ordaki bulmacalarıda çözmelisiniz.Böylece egzotik prensesimizi ortaya çıkarabileceksiniz.Eğlenceli oyunumuza katılan oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.