Kategoriler
Eliza Tırnak Bakımı

Eliza Tırnak Bakımı

3.89 / 5

Eliza Tırnak Bakımı Oyunuzda güzelliğine oldukça önem veren ve sürekli bakım yapmaktan hoşlanan karlar ülkesinin güzel prensesi Eliza var.Tırnaklarına manikür ve pedikür yaptıran güzelimizi birbirinden güzel renkli ojeler arasından seçim yapmakta zorlanıyor.Ona yardımcı olmak istiyorsanız hemen play butonuna basarak oyunumuza başlayabilirsiniz.Oyunda her bir el ve ayak için ayrı ayrı tercihlerde bulunabilirsiniz.Oyundaki tercihlerinizi yapmak için farenizi kullanabilirsiniz.Her tercihinizden sonra yeşil ok butonuna basabilir ve bir sonraki işleme geçebilirsiniz.İşlemler sırasında altta bulunan butonları kullanarak tırkaklara farklı deseneler uygulayabilirsiniz.Tırnak ve el bakımlarını ihmal etmeyi sevmeyen oyuncularımız bu oyunu çok sevecekler.Eğlenceli oyunumuza başladıktan sonra yeniden oynamak isteyeceğinizden şüpheniz olmasın.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.