Kategoriler
Ellie Alışveriş

Ellie Alışveriş

4 / 5

Ellie Alışveriş Oyununda hiç yeni elbisesi olmayan güzel kızımıza yeni kıyafetler satın almasında yardım etmek ister misiniz? Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.İnternet para kazanmaya çalışan güzel kızımız bilgisayarından çıkan paralara tıklayarak alışveriş bütçesi oluşturmalısınız.Farenizle hızlı bir şekilde tıklamalar yaparak size verilen sürede en fazla parayı toplamalısınız.Sonra gelen taksi üzerindeki let go shopping butonuna tıklayarak elbise mağazasına gideceksiniz.Birbirinden güzel elbiseler, ayakkabılar ve çantalar arasından kendi tarzınıza uygun olanları seçerek satın almalısınız.Sonra hepsini gardroba yerleştirerek oyunu tamamlayabilirsiniz.Keyifli alışverişler dileriz.

Yorumlar
5 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.