Kategoriler
Elsa Aile Fotoğrafı Çekiliyor

Elsa Aile Fotoğrafı Çekiliyor

5 / 5

Elsa Aile Fotoğrafı Çekiliyor Oyununda ailesi ile birlikte farklı tarzlarda giyinerek fotoğraf çekimi yapan güzel prensesimize yardım etmeye hazır mısınız? Play butonuna tıkladıktan sonra ilk bölümde güzel annemiz ve bebeğinin makyajlarını yapacaksınız.Kaliteli makyaj malzemeleri arasından en güzel renkleri seçerek ilk bölümü tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise Elsa, Jack ve güzel bebeklerinin giydirmelerini yapacaksınız.Birbirinden güzel saç modelleri, şık elbiseler, ayakkabılar, şapkalar ve takılar arasından yeni tarzımıza uygun şekilde hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Son bölümde ise üç farklı alanda ailemizin resmini çekebilirsiniz.Oyunumuza katılan elsa hayranlarının çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.