Kategoriler
Elsa Doğum Günü Süprizi

Elsa Doğum Günü Süprizi

0 / 5

Elsa Doğum Günü Süprizi Oyununda sevgilisi için özel bir süpriz hazırlamak isteyen yakışıklı delikanlımıza yardım etmelisiniz.Oyunumuz üç bölümden oluşuyor.İlk bölümde güzel prensesimiz için harika bir pasta hazırlamalısınız.İFarenizle yönergeleri takip ederek hem pastanızı hemde pastanın içersinde yerleştireceğiniz bebeğin elbiselerini yapabilirsiniz.kinci bölümde ise doğum günü partisinin süsleme ve dekorasyonlarını gerçekleştirmelisiniz.Son bölümde ise elsayı giydirerek doğum günü için hazırlayacaksınız.Hazırlıklara hemen başlamak için play butonuna tıklayabilirsiniz.Oyunumzua katılan elsa hayranlarına doğum günü hazırlıklarında başarılar ve keyifli bir oyun dileriz.

Yorumlar
9 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.