Kategoriler
Elsa Hayvanat Bahçesinde

Elsa Hayvanat Bahçesinde

5 / 5

Elsa Hayvanat Bahçesinde Oyununda sevimli hayvanlar ile birlikte vakit geçirmek isteyen güzel prensesimizi giydirerek hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna tıklayarak eğlenceli oyunumuza sizde katılın.İlk bölümde harika saç modelleri, birbirinden den güzel elbiseler, şık ayakkabılar, şapkalar, çantalar, göz kamaştıran kolye ve küpeler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise yaralanan hayvanlarımızın tedavilerini yapmalısınız.Yaralarını temizleyerek iyileşmesini sağladıktan sonra son bölümde tüm hayvanları sırayla çekerek prensesimizle birlikte resim çekmelisiniz.Oyunumuza katılan karlar ülkesi hayranlarının keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.