Kategoriler
Elsa Hediye Alışverişi

Elsa Hediye Alışverişi

5 / 5

Elsa Hediye Alışverişi Oyunu ile yeni işinden kazandığı paralarla sevdiği dostlarına hediyeler almak isteyen güzel prensesimiz yardımlarınızı bekliyor.İlk bölümde alışveriş bütçesini oluşturmak için ortaya çıkan paraları tıklamalısınız.Ne kadar hızlı olursanız hediye almak için paranızda o kadar çok olacaktır.Paraları farenizle tıkladıktan sonra go shopping butonuna basarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.Satın almak istediğiniz eşyaya tıkladığınızda fiyatını görebileceksiniz.İkinci defa tıklarsanız hemen satın alabilirsiniz.Bütçenize göre alışveriş yaparak güzel prensesimizin tüm dostları için alışveriş yapmalısınız.Tüm hediyeleri satın aldıktan sonra diğer bölüme geçebilrisiniz.Bu bölümde hediye alan arkadaşları kutuları açacak ve çok mutlu olacaklar.

Yorumlar
1 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.