Kategoriler
Elsa Kostüm Dikme

Elsa Kostüm Dikme

5 / 5

Elsa Kostüm Dikme Oyunu ile Cadılar bayramı için yaratıcı bir kostüme ihtiyacı olan güzel prensesimize yardım etmelisiniz.Ok butonuna tıkladıktan sonra farenizi kullanarak elbise modelini seçmelisiniz.Modeli seçtikten sonra elbisenin kumaşının rengini seçerek kalemle işaretlemelisiniz.Sonra makasınızla sırasıyla tüm parçaları keserek hazır hale getireceksiniz.Dikiş makinesine ip taktıktan sonra parçaları dikerek elbisemizi hazır hale getireceksiniz.Son bölümde ise cadılar bayaramına uygun aksesuarlar ve saç modelleri arasından zevkinize göre seçimler yaparak güzel prensesimizi parti için hazırlamış olacaksınız.Oyunumuza katılan kızlarımıza seçimlerinde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.