Kategoriler
Elsa Sevgililer Günü Kartı

Elsa Sevgililer Günü Kartı

5 / 5

Elsa Sevgililer Günü Kartı Oyunu ile sevgilisi Jack süpriz bir hediye hazırlamak isteyen güzel prensesimiz sizden yardım bekliyor.Özel bir kart hazırlamak isteyen güzel prensesimize yardım etmek için hemen ok butonuna tıklayın.Oyunumuz fare ile oynanır.İlk bölümde birbirinden güzel renklerden oluşan makyaj malzemelerini kullanarak harika bir makyaj yapmalısınız.İsterseniz Elsanın göz renginide değiştirebilirsiniz.İkinci bölümde ise harika saç modelleri, elbiseler, aksesuarlar ve şık ayakkabılar arasından zevkinize göre seçimler yaparak kızımızı giydireceksiniz.Son bölümde ise istediğiniz bir kartı seçebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza hazırlıklarında başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.