Kategoriler
Elsa ve Jack İlk Karşılaşma

Elsa ve Jack İlk Karşılaşma

5 / 5

Elsa ve Jack ilk Karşılaşma Oyununda güzel prensesimiz ve yakışıklı delikanlı ilk kez karşılaşacaklar ve birbirlerine aşık olacaklar.Güzel prensesimizin makyaj ve giydirmelerini yaparak Jacki kendine aşık etmesini sağlamalısınız.Oyunumuza hemen başlamak için play butonuna tıklayabilirsiniz.İlk bölümde farenizle birbirinden güzel renklerden oluşan makyaj malzemeleri ile zevkinize göre bir makyaj yapmalısınız.İsterseniz elsanın göz rengini de değiştirebilirsiniz.İkinci bölümde ise şık elbiseler, şahane ayakkabılar, harika saç modelleri ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Bakalım elsa ve jackin birbirine aşık olmalarını sağlayabilecekmisiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.