Kategoriler
Elsa ve jack Kafe Randevusu

Elsa ve jack Kafe Randevusu

5 / 5

Elsa ve jack Kafe Randevusu Oyununda karlar ülkesinin güzel çifti kafede buluşmak için randevulaşırlar.Genç çiftimizi kafenizde ağırlamak ister misiniz? Cevabınıze evet ise hemen eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.İlk bölümde farenizi kullanarak meşhur kahvenizi hazırlamalısınız.Kahveyi iyice öğüttükten sonra pişirmeli ve özel kremanızı üzerinde dökerek servise hazır hale getirmelisiniz.Sonra çiftimizini oturacağı masanın dizaynını yapmalısınız.Son bölümde ise güzel prensesimizi randevu için giydirmelisiniz.Harika saç modelleri, göz kamaştıran takılar ve şahane elbise modelleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.