Kategoriler
Elsanın Evinin Dekorasyonu

Elsanın Evinin Dekorasyonu

5 / 5

Elsanın Evinin Dekorasyonu Oyununda yeni aldığı evinin dekorasyonunu yapmak isteyen güzel prensesimiz sizden yardım bekliyor.Arkadaşlarına havuz partisi vermek isteyen güzel prensesimize yardım etmek için hemen play butonuna tıklayın.Evin mutfağını, banyosunu, oturma odasını ve yatak odasını zevkinize göre dekore edin.Farenizle ekranın altındaki butonları tıklayarak tüm seçenekleri sırasıyla görüntüleyerek en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.Birbirinden güzel yataklar, koltuk modelleri, perdeler, lambalar ve tablolar arasından seçimler yapabilirsiniz.Dilerseniz yerlerin ve duvarların desenlerini değiştirebilirsiniz.Oyunumuza katılan iç mimarlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.