Kategoriler
Fatma Ev Temizliği

Fatma Ev Temizliği

5 / 5

Fatma Ev Temizliği Oyunu ile kirlenerek kullanılmaz hale gelmiş evi temizleyecek olan güzel kızımıza yardımcı olmalısınız.Eğlenceli oyunumuza sizde hemen katılmak istiyorsanız hemen ok butonuna basın.Kirlenen yerleri ve camları silmek, örümcek ağlarını temizlemek, duvarları silmek ve duvarda bulunan resimleri düzeltmek için farenizi kullanabilirsiniz.Ayrıca kırılan eşyaları tekrardan birleştirmelisiniz.Tüm temizliği bitirdikten sonra diğer bölüme geçerek evin dekorasyonu baştan yapabilrisiniz.Farklı renk ve modellerde mobilyalar, yepyeni resimler, yeni perde ve camları dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.Dilerseniz güzel kızımızın üzerindeki elbiseyide değiştirebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.