Kategoriler
Galaxy Kız Yaz Tatili

Galaxy Kız Yaz Tatili

5 / 5

Galaxy Kız Yaz Tatili Oyunu ile uzun süredir hayalini kurduğu tatil günü gelip çatan güzel kızımızın harika zaman geçirmesini sağlamalısınız.Oyunumuza hemen başlamak için ok butonuna tıklayın.İlk bölümde farenizle kızımızın güzel bir duş bakımı yaparak rahatlamasınız sağlayın.Sonra havuz kenarına geçerek stresini atmasını sağlayacaksınız.Meyve kokteylerini içmesini sağlayacak ve havuzda çok hoş zaman geçirmesine yardım edeceksiniz.Güzelimizin iyi bir tatil geçirmesi için onun istekelerini yerine getirmelisiniz.Eğlenceli oyunumuzu en baştan oynamak isterseniz dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Oyuncularımızın güzel zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.