Kategoriler
Hawai Gelini Hazırla

Hawai Gelini Hazırla

5 / 5

Hawai Gelini Hazırla Oyunu ile güzel kızımızın rüyasını gerçekleştirmesine çok az bir süre kaldı.Onun makyajını yapmak ve gelinliğini seçerek giydirmek istermisiniz? Play butonuna basarak kızımızın hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz.İlk bölümde makyözlük hünerlerinizi göstermelisiniz.Birbirinden güzel renk tonlarından oluşan kaliteli makyaj malzemelerini kullanarak gelinimizin makyajını yapabilirsiniz.Son bölümde ise birbirinden güzel gelinlik modelleri arasından seçim yapacaksınız.Harika saç modelleri, göz kamaştıran takı ve çiçek modellerinden birini seçerek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.Dilerseniz hazırlıklarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir yada oyunumuzu en baştan tekrar oynayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.