Kategoriler
Jack Elsadan Ayrıldı

Jack Elsadan Ayrıldı

5 / 5

Jack Elsadan Ayrıldı Oyununda Jack başka bir kıza aşık olduğunu söyleyerek güzel prensesimizden ayrılır.En yakın arkadaşı Belle Elsa ile alışverişe çıkarak onu teselli etmek ister.Alışverişe çıkmadan önce Elsanın makyaj ve giydirmelerini yaparak onu hazırlamak ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.İlk bölümde Belleye Elsanın makyajını yapmasına yardım edeceksiniz.Harika renklerden istediğinizi seçerek kaliteli makyaj malzemelerini kullanabilirsiniz.İkinci bölümde ise harika saç modellerinde birini seçerek prensesimize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Birbirinden güzel elbiseler, şık ayakkabılar, çantalar ve kolyeler arasından zevkinize göre seçerek giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.