Kategoriler
Jessi nin Dondurma Kamyonu

Jessi nin Dondurma Kamyonu

5 / 5

Jessi nin Dondurma Kamyonu Oyunu ile yaptığı dondurmaları dolaşarak farklı yerlerde satmak isteyen güzel kızımız kendine hurda bir araç satın alır.Hurda kamyonunun yıkayıp, tamir etmesi için ona yardım etmek ister misiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basarak oyuna başlayın.Farenizi kullanarak bol köpüklü süngerle iyice yıkayarak temizleyek ve çekiçi kullanarak zarar görmüş yerleri tamir edeceksiniz.Diğer eşyalarıda elden geçirdikten sonra lastiklere hava basarak ikinci bölüme geçebilirsiniz.İkinci bölümde ise satışa hazır olan aracını süsleyebilir ve güzel kızımızı giydirerek hazır hale getirebilirsiniz.Böylece şehrin dört bir yanındaki insalar jessinin güzel dondurmalarından satın alabilecekler.Oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.