Kategoriler
Kız Pounun Yeni Tarzı

Kız Pounun Yeni Tarzı

5 / 5

Kız Pounun Yeni Tarzı Oyunu ile güzel kahramanımızın tarzını değiştirerek ona havalı bir görünüm kazandırmalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.İlk bölümde harika saç modellerinden birini seçerek onu şahane renklere boyayabilirsiniz.Güzel elbiseler, ayakkabılar, takılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayın.Son bölümde ise kahramanımızın göz ve ten rengini değiştirebilirsiniz.Kaşlarını ve dudaklarını değiştirerek ona üzgün, komik ve ciddi görünümler kazandırabilirsiniz.Oyunumuza katılan pou hayranlarının çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.