Kategoriler
Lady Bug İlk Buluşma

Lady Bug İlk Buluşma

5 / 5

Lady Bug ilk Buluşma Oyununda sevgilisiyle ilk kez buluşacak olan güzel kızımızın hazırlıklarına yardım ederek ona havalı bir görünüm kazandırmalısınız.Hazırlıklara hemen başlamak için play butonuna tıklayın.Farenizle ilk bölümü seçtikten sonra güzel kızımızın banyo yapmasına yardım etmelisiniz.Banyosunu yaptıktan sonra yüzündeki sivilceleri teker teker patlatmalı ve doğal bakım maskesini belirli bir süre uygulayarak kızımızın bebek gibi bir cilde sahip olmasını sağlamalısınız.Kaşlarını düzelttikten sonra makyajınızı yaparak ikinci bölümde geçebilirsiniz.Yeni bölümde harika saç modelleri, birbirinden güzel elbiseler, şık ayakkabılar ve çanta modellerini arasından zevkinize göre seçimler yaparak giydirmelerinizi yapabilirsiniz.Son bölümde ise diğer insanlara yakalanmadan kızımızla sevgilisinin öpüşmesini sağlamalısınız.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?
  • cemilenur cemilenur 12 ay önce

    çok kolay

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.