Kategoriler
Lily Evleniyor 2

Lily Evleniyor 2

3.34 / 5

Evlenip gelinlik giymek her kızın küçük yaşlardan itibaren hayalidir.Hatta evlenmeden çok önce bile rüyalarında bile gelinliklerini görürler.Lily Evleniyor 2 Oyunu ile güzel kızımızın rüyalarını gerçeğe çevirmesine yardımcı olmanız gerekiyor.Lily öylesine heyecanlıki hangi gelinliği seçeceği konusunda kararsızlık içersinde.Onu doğru seçimleri yapmasını sağlamalısınız.Yanlardaki butonları kullanarak saç modellerini, ayakkabıları ve takıları seçebilirsiniz.Gelinliklerin modellerini görünce sizlerde güzel gelinimiz gibi kararsız kalabilirisiniz.Play butonuna basarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.İyi eğlenceler kızlar.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.