Kategoriler
Lily Yaz Tatili

Lily Yaz Tatili

5 / 5

Lily Yaz Tatili oyunumuzda güzelimizi köprü başında dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz kızlar. Oyuna başlamak için ilk olarak play butonuna basınız. Ardından oyun açıldığında ise kızın alt kısmındaki resimlere tıklayarak onların içerisinden istediğinizi giydirebilirsiniz. Ayrıca süs eşyalarını ve gözlük çeşitlerinide takıp takıştırmayı unutmayınız. Yazın havalar sıcak olduğu için seçeceğiniz elbise kombinlerini buna göre ayarlayınız ki kızımız sıcaktan pişmesin :) Lily yaz tatili oyunu fareniz ile oynayacaksınız kızlar. En iyi ve en güzel giydirme oyunları sizler için sarı oyunlar'a eklemeye devam edeceğiz.

Yorumlar
4 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.