Kategoriler
Maskeli Balo

Maskeli Balo

5 / 5

Maskeli Balo Oyununda her yıl düzenlenen geleneksel balo için davet edilen prenseslerimiz bir telaş basar.Harika bir görünüme kavuşmak için sabırsızlanan prenseslerimizi hazırlayarak onlara yardımcı olmalısınız.Birbirinden güzel elbise modelleri, şık ayakkabılar, harika maske ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek güzel kızlarımızı teker teker hazırlayacaksınız.Kendi tarzlarınızı prenseslerimiz üzerinde cesurca deneyerek en güzel kombinasyonları oluşturarak stilistlik yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna basarak başlayabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.