Kategoriler
Minik Kek Canavarları

Minik Kek Canavarları

5 / 5

Minik kek canavarları oyunu kızlarımızın beğenerek oynayacakları türden harika bir flash oyun. Bu oyunda gökyüzünde uçan kuşlara vurun ve keklerini düşürün. Bunu yapmak içinde farenizle uçan kuşun üzerine basmak. Bu sayede kuş yok olacak ve aşağı doğru minik kek düşecek. Aşağıdaki yavru canavarlarda onları afiyetle yiyecekler. Fakat kuşları zamanında öldüremezseniz onlar yere doğru kaka yapacaklar. Bu kakayı yiyen canavarlarda maalesef ölecekler. Bu yüzden de kuşlara kaka yaptırmadan onları yok edin. Havada kaka görürseniz eğer fare ile bunun üzerine tıklayın ve yok etmeye çalışın. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise eğer yavru canavara cok fazla kek yedirirseniz yada onu fazla aç bırakırsanız ölür. Bunlara dikkat ederek minik kek canavarları oyunumuzu oynayın kızlar.

Yorumlar
2 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.