Kategoriler
Minik Prenses Okul Hazırlığı

Minik Prenses Okul Hazırlığı

3.34 / 5

Minik Prenses Okul Hazırlığı Oyununda güzel kızımızın makyaj ve giydirmelerini yaparak okulun en güzel kızı olmasını sağlamalısınız.Güzel prensesimize yeni bir görünüm kazandırmak için hemen play butonuna tıklayın.Farenizi kullanarak seçenekler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.Harika saç modelleri, şahane okul elbiseleri, ayakkabılar, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından zevkinize göre seçimler yaparak hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.İkinci bölümde ise kaliteli makyaj malzemelerini kullanarak güzel prensesimizin makyajını yapabilirsiniz.İsterseniz göz rengini de değiştirebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
2 + 4 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.