Kategoriler
Motorcu Prenses Kardeşler

Motorcu Prenses Kardeşler

5 / 5

Motorcu Prenses Kardeşler Oyununda bisiklet ve motor kullanmaktan hoşlanan güzel kızlarımız için yeni tasarımlar yapmalı ve onları yeni tarzlarda giydirerek hazırlamalısınız.Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilirsiniz.Farenizi kullanarak renk ve parçaları seçerek hem bisiklet hem de motor tasarımlarını gerçekleştirmelisiniz.Zevkinize göre dizaynlarınız yaptıktan sonra güzel prenseslerimizin giydirmelerini yaparak onları hazır hale getirmelisiniz.Birbirinden güzel motorcu kıyafetleri, kasklar, eldivenler ve ayakkabılar arasından seçimler yaparak zevkinize ve motor tasarımlarınıza uygun giydirmeler yapmalısınız.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
9 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.