Kategoriler
Pijama Parti Selfiesi

Pijama Parti Selfiesi

5 / 5

Pijama Parti Selfiesi Oyunu ile haftsonunu birlikte geçirmek isteyen güzel prenseslerimiz pijama partisi düzenlemeye karar verirler.Ok butonuna basarak oyuna başlayabilir ve güzel prenseslerimizi giydirerek gece için hazırlayabilirsiniz.Farenizle butonlara tıklayarak tüm kıyafetleri görüntüleyebilirsiniz.Birbirinden harika saç modelleri, pijama ve gecelikler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kızlarımızı giydirebilirsiniz.Hazırlıkları tamamladıktan sonra prenseslerimizin geleneksel selfie çekimlerine yardım edebilirsiniz.Eğer hazırlıklarınız hoşunuza gitmediyse yada en baştan oyunumuzu oynamak istiyorsanız dönen ok butonuna basabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.