Kategoriler
Prenses Deniz Kızı Doğum Hazırlık

Prenses Deniz Kızı Doğum Hazırlık

2.5 / 5

Prenses deniz kızının bir bebeği olacak ve sizlerin ona yardım etmesi geremektedir. Öncelikle prensesin evine gideceğiz doğum yaklaştığından hemen 911 acil telefon hattını arayarak ambulans çağıracağız. Ambulans gelene kadar belirli görevleri bitmeden yapmalıyız arkadaşlar. Ambulansın ne kadar yolu kaldığını alt bölümden görebiliriz. Hastaneye gittikten sonra artık prenses deniz kızının bebeğini kucağına aldığını göreceksiniz. Sonrasında ise artık yapmanız gerekenler bebek bakımı ve beslemesi olacaktır.

Yorumlar
4 + 5 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.