Kategoriler
Prenses Elsa Lüks Araba Tamiri

Prenses Elsa Lüks Araba Tamiri

4.29 / 5

Prenses Elsa Lüks Araba Tamiri Oyunu ile yeni otomobili ile gezinirken kaza yapan güzel prensesimizin aracı kullanılamaz duruma gelmiş.Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza hemen başlayabilir ve Elsaya arabasını tamir etmesinde yardım edebilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle ekranın altında bulunan butonlara sırayla tıklayarak tamir işlerini yapabilirsiniz.Önce kirlenen arabamızın güzelce bol köpükle yıkamalı, bol su ile durulamalı ve havlu ile kurulamalısınız.Lastikleri şişirdikten sonra kaportadaki çökük ve kırıkları tamir etmeli ve cila yaparak aracımızı ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmalısınız.Son bölümde ise otomobilimizin rengini, jantlarını değiştirebilir ve onu süsleyebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
7 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.