Kategoriler
Prensesler Aşk Filmi Çekiyor

Prensesler Aşk Filmi Çekiyor

5 / 5

Prensesler Aşk Filmi Çekiyor Oyununda kısa film çekmek isteyen güzel kızlarımıza hazırlıklarında yardım etmek ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilirsiniz.Üç farklı konuda film çekecek olan prenseslerimizi zevkinize göre giydirmelisiniz.Özel olarak hazırlanmış kombinlerden en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.Farenizle ilk bölümde kafede buluşacak olan güzel prenseslerimiz için kıyafetler seçmelisiniz.İkinci filmimizin konusu randevu ve üçüncüsünün ise düğün olacak.Üç farklı tarzda hazırlıklar yaparak çok hoş vakit geçirebilirsiniz.En baştan oyuna başlamak için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
4 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.