Kategoriler
Prensesler Ev Partisi

Prensesler Ev Partisi

5 / 5

Prensesler Ev Partisi Oyunu ile en yakın arkadaşların davet ederek çılgın bir eğlence düzenlemek isteyen güzel kızımıza hazırlıklarında yardım etmelisiniz.Oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilir ve farenizi kullanarak hazırlıkları yapabilirsiniz.Önce listede bulunan malzemelerin hepsini market raflarından tıklayarak almalısınız.Sonra partinin nasıl bir parti olması gerektiğini seçerek konsepte uygun elbiseler seçerek giydirmeleri yapmalınız.Harika elbiseler, şık ayakkabılar, takı ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kendi tarzlarınızı prensesimiz üzerinde deneyebilirsiniz.Bilgisayardan parti için davet etmek istediğiniz kişilere haber vererek oda dekorasyonunu tamamlamalısınız.Oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.