Kategoriler
Prensesler Fotoğraf Yarışması

Prensesler Fotoğraf Yarışması

2.5 / 5

Prensesler Fotoğraf Yarışması Oyunu ile iki güzel kızımızın kıyasıya yarışmalarında onlara destek vererek seçimlerinde yardım etmelisiniz.Eğlenceli oyunumuza hemen play butonuna tıklayarak sizde katılabilirsiniz.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle üç farklı bölümde her iki güzel kızımız için seçimler yapmalısınız.Kıyafetler, makyaj malzemeleri, telefonlar, dergiler ve aksesuar seçenekleri arasından zevkinize göre her iki prensesimiz içinde seçimler yapacaksınız.Seçtiğiniz resimlerin ve fotoğrafların hepsi değerlendirelerek oyun sonunda bir güzel kızımız yarışmanın birincisi olacak.Oyunumuza katılan oyuncularımıza başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
3 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.