Kategoriler
Prensesler Kış Tatili

Prensesler Kış Tatili

5 / 5

Prensesler Kış Tatili Oyunu ile karın yağmasını uzun zamandır bekleyen prenseslerimizin sonunda kış tatillerini kayak yaparak geçirebilecekler.Güzel prenseslerimizin kayan öncesi alışveriş yapmalarına yardım etmek için hemen ok butonuna basın.Oyunumuz fare ile oynanır.Farenizle güzel prenseslerimizden bir tanesin seçmelisiniz.Sonra harika kayak elbiseleri, atkılar, eldivenler ve kayak takımlarından bir tanesini seçerek zevkinize göre hazırlıkları tamamlayabilirsiniz.Sırasıyla üç güzel kızımızıda giydirerek hazır hale getirmelisiniz.Kendi zevkinize göre tercihler yaparak harika zaman geçireceğiniz oyunumuza en baştan başlamak için dönen ok butonuna tıklayabilirsiniz.Kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.