Kategoriler
Prensesler Kraliyet Düğünü

Prensesler Kraliyet Düğünü

5 / 5

Prensesler Kraliyet Düğünü Oyununda güzel kızlarımızı kendi ülkelerine özgü bir şekilde giydirerek düğün için hazırlamalısınız.Güzel prenseslerimizi kendi tarzlarınıza göre giydirmek için hemen play butonuna tıklayın.Oyunumuz fare ile oynanır.Prenseslerimizi sırasıyla seçerek giydirebilirsiniz.Birbirinden güzel gelinlik modelleri, çiçekler ve tüller arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.Dilerseniz düğünün yapılacağı yeri de seçebilirsiniz.Tüm gelinlerimizin hazırlıklarını yaptıktan sonra photo butonuna basarak bilgisayarınıza anı olarak kaydedebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımıza seçimlerinde başarılar ve çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.