Kategoriler
Prensesler Maskeli Balo

Prensesler Maskeli Balo

5 / 5

Prensesler Maskeli Balo Oyunu ile güzel prenseslerimiz ve yakışıklı erkek arkadaşlarını her yıl düzenlen baloya hazırlayarak onları giydirmek istermisiniz? Cevabınız evetse hemen ok butonuna basın ve eğlence dolu oyunumuza başlayın.Birbirinden güzel elbise modelleri, harika saç modelleri, şık ayakkabı ve aksesuar seçenekleri arasından kendi tarzınıza uygun olanları seçerek hazırlıkları yapabilirsiniz.Baloya çift olarak katılacaklarından dolayı prenseslerimiz ve yakışıklı delikanlılarımız arasında uyum olmasına özen göstermelisiniz.Ekrandaki oklara tıklayarak tüm seçeneklere bir göz atın ve en çok hoşunuza giden kıyafet kombinasyonları gerçekleştirin.Oyunumuza katılan genç stilistlerimize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
8 + 9 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.