Kategoriler
Prensesler Mezuniyet Selfisi

Prensesler Mezuniyet Selfisi

5 / 5

Prensesler Mezuniyet Selfisi Oyununda liseden mezun olan güzel kızlarımız selfie çekerek bu anı ölümsüzleştirmek istiyorlar.Ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayabilir ve kendi tarzlarınıza uygun şekilde prenseslerimizi giydirebilirsiniz.Harika saç modellerinden kızlarımıza en çok yakışanları seçerek onlara yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Birbirinden güzel mezuniyet elbiseleri, kepler, şık ayakkabılar ve çanta modelleri arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıkları tamamlayabilirsiniz.Üç güzel prensesimizi de giydirerek oyunu tamamlayabilirsiniz.En baştan başlamak isterseniz dönen ok butonuna basabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.