Kategoriler
Prensesler Okula Dönüş Hazırlığı

Prensesler Okula Dönüş Hazırlığı

3.34 / 5

Prensesler Okula Dönüş Hazırlığı Oyunu ile güzel bir yaz tatili yapan güzel prenseslerimi Anna, Rapunzel ve Elsanın okul için hazırlanmaları gerekiyor.Ok butonuna basarak oyuna başlayabilir ve güzel kızlarımızı giydirerek hazır hale getirebilirsiniz.Harika saç modelleri, şahane elbiseler, çantalar, kolyeler ve aksesuarlar arasından kendi zevkinize göre seçimler yaparak hazırlıklar yapabilirsiniz.Güzel prenseslerimi sırasıyla hazırlayarak okulun en güzel kızları haline dönüşmelerini sağlamalısınız.Kendi tarzlarınızı kızlarımız üzerinde deneyerek ne kadar iyi bir stilist olduğunuzu gösterebilirsiniz.Harika zaman geçirmek için oyunumuza katılan genç stilistlerimize başarılar ve keyifli bir oyun geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
1 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.