Kategoriler
Prensesler Polis Modası

Prensesler Polis Modası

5 / 5

Prensesler Polis Modası Oyununda Disneyin güzel prenseslerini yeni modamıza uygun şekilde giydirerek hazırlamak ister misiniz? Cevabınız evetse hemen play butonuna tıklayarak eğlenceli moda oyunumuza başlayın.Farenizi kullanarak zevkinize göre kıyafetleri seçmeli ve kendi tarzlarınıza uygun şekilde kombinlerinizi oluşturmalısınız.Önce giydirmek istediğiniz prensesleri kelepçeleyerek tutuklamalısınız.Birbirinden güzel elbiseler, şapkalar, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek hazırlıklarınızı tamamlayın.Ekranın üst bölümdeki 123 butonlarına basarak prenseslerimizi sırasıyla hazırlayabilirsiniz.Oyuncularımıza seçimlerinde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.