Kategoriler
Prensesler Sokak Dansı Modası

Prensesler Sokak Dansı Modası

5 / 5

Prensesler Sokak Dansı Modası Oyununda dans yarışmasına katılacak olan güzel prenseslerimizi giydirerek hazırlamalısınız.Eğlenceli oyunumuza hemen ok butonuna tıklayarak başlayabilir ve Karlar ülkesinin güzel prensesleriniz zevkinize göre giydirebilirsiniz.İlk önce Elsayı için farenizle elbiseler ve aksesuarlar seçeceksiniz.Sonra diğer prensesimiz annayı giydirerek hazırlayacaksınız.Her iki kızımızı da hazırladıktan sonra birlikte görüntüleyebilirsiniz.Eğer hazırlıklarınız sizi tatmin etmediyse yada farklı tarzlar denemek istiyorsanız dönen ok butonuna basarak en baştan hazırlıklara başlayabilirsiniz.Karlar ülkesi hayranı oyuncularımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
8 + 6 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.