Kategoriler
Rapunzel Bisikletini Tamir Ediyor

Rapunzel Bisikletini Tamir Ediyor

5 / 5

Rapunzel Bisikletini Tamir Ediyor Oyununda düşerek bisikletini kıran güzel prensesimizin bisikletini tamir ve yenide dizayn etmesine yardım etmek ister misiniz? Ok butonuna tıklayarak oyunumuza başlayabilir ve farenizi kullanarak tamiratınızı yapabilirsiniz.İlk bölümde önce bisikleti yıkamalı, tekerleklerdeki çivileri çıkarmalı, lastiği tamir etmeli ve kırılan parçaları düzelterek kullanıma hazır hale getirmelisiniz.İkinci bölümde ise zevkinize göre bir dizayn yapabilirsiniz.Bisikletin ve tekerleklerin rengini değiştirebilirsiniz.Harika sepet modellerinden birini seçerek bisikletinize havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
4 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.