Kategoriler
Rapunzel ve Aria Çifte Buluşma

Rapunzel ve Aria Çifte Buluşma

4.12 / 5

Rapunzel ve Aria Çifte Buluşma Oyunu ile çok yakın iki arkadaş olan prenseslerimiz erkek arkadaşlarıyla buluşacaklar.İki ayrı buluşmayı tek buluşmaya çevirmek isteyen güzel prenseslerimizin hemen hazırlanmaları gerekiyor.Ok butonuna tıklayarak onların hazırlanmalarına yardımcı olabilirsiniz.Önce ariayı giydirerek hazırlayacaksınız.Şahane saç modelleri, şık ve harika elbise modelleri, göz kamaştıran takılar ve aksesuarlar arasından kendi zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz.Farenizle ok butonlarına basarak tüm seçenekleri görebilirsiniz.Giydirmeleri tamamladıktan sonra buluşmaya katılan dörtlümüzün resmini görecek ve isterseniz bilgisayarınıza kaydedebileceksiniz.Zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş vakit geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 6 = ?
  • Esma Esma 1 yıl önce

    Ben hala açamadım

  • derin derin 1 yıl önce

    çok ko lay

  • asli asli 2 yıl önce

    çok güzel

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.