Kategoriler
Rapunzel ve Flynn Romantik Yılbaşı

Rapunzel ve Flynn Romantik Yılbaşı

5 / 5

Rapunzel ve Flynn Romantik Yılbaşı Oyununda güzel çiftimizin yeni yılı birlikte kutlayarak romantik bir şekilde yeni yıla girmek istiyor.Ok butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.Farenizle çiftimizin giydirmelerini ve yılbaşı süslemelerini yapabilirsiniz.İlk bölümde harika saç modelleri, yılbaşı elbiseleri, takılar, ayakkabılar ve aksesuarlar arasından en çok hoşunuza gidenleri seçerek çiftimizin giydirmelerini yapabilirsiniz.İkinci bölümde ise birbirinden güzel süsleri kullanarak yılbaşı ağacını süslemelisiniz.Son bölümde ise odanın dekorasyonunu yaparak kutlama için hazır olmasını sağlamalısınız.Oyunumuza katılan kızlarımıza seçimlerinde başarılar ve keyifli dakikalara geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?
  • irem irem 2 yıl önce

    cok kolay ve basit i soru

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.