Kategoriler
Sarışın O Ses

Sarışın O Ses

5 / 5

Sarışın O Ses Oyunu ile dünyanın en iyi şarkı yarışmasına katılmaya hazırlanan güzel kızımız sizden yardım bekliyor.Eğlenceli oyunumuza katılarak kızımızın hazırlıklarına yardım edebilirsiniz.Farenizle ilk önce saçları yıkamalı, kurulamalı ve şekil vererek harika bir saç modeli tasarlamalısınız.Makyözlük yeteneklerinizi kullanarak harika bir makyaj yapmalısınız.Birbirinden güzel elbise modelleri ve şık ayakkabılar arasından kendi zevkinize göre seçimler yaparak kendi stillerinizi kızımız üzerinde deneyebilirsiniz.Yarışma öncesi son provasını yaparken kızımızın yanında olmalısınız.Farenizi kullanarak renkli notaları doğru sıralama ile tıklayarak sonraki seviyeye geçebilirsiniz.Oyunumuza katılan oyuncularımıza hazırlıklarında başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerin dileriz.

Yorumlar
6 + 6 = ?
  • eylü eylü 10 ay önce

    bunu bilmeyen ölsün

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.