Kategoriler
Serry Yüz Maskesi

Serry Yüz Maskesi

5 / 5

Serry Yüz Maskesi Oyunu ile güzel kızımızın makyaj, giydirme ve yüz maskesini yaparak onu balo için hazırlamalısınız.Ok butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan 3 kutudan bir tanesini seçmelisiniz.Kutunun içersinden çıkan seçenekler arasından en çok hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.Birbirinden güzel renklerden oluşan makyaj malzemeleri ile makyaj yapabilir, kaş modelleri ve göz renklerinden bir tanesini seçebilirsiniz.Harika saç modelleri ve şık elbiseler arasından kendi tarzlarınıza uygun seçimler yaparak kızımıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Son olarak seçimlerinize uygun bir yük maskesi seçmelisiniz.Hazırlıklarınızı oyun sonunda görüntüleyebilir ve fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak resmi anı olarak kaydedebilirsiniz.Oyunumuza katılan kızlarımızın çok hoş zaman geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 7 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.