Kategoriler
Sevgililer Günü Gizli Yıldızlar

Sevgililer Günü Gizli Yıldızlar

5 / 5

Sevgililer Günü Gizli Yıldızlar Oyunu ile 14 şubat için hazırlanmış kartpostal ve resimlerin arasında gizlenmiş yıldızları bulmak için hazır mısınız? Hazırsanız hemen ok butonuna basarak eğlenceli oyunumuza başlayın. Farenizle gizlenmiş yıldızları bularak hemen tıklayın.Her seviyede 5 adet bulmalısınız.Hepsini bulmayı başarırsanız sonraki eğlenceli seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız.Süre kısıtlaması olmadığı için acele etmeden resimleri dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.Harika zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Eğlenceli oyunumuza katılan oyuncularımız birbirinden güzel seviyelerde başarılar ve keyifli dakikalar geçirmelerini dileriz.

Yorumlar
7 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.