Kategoriler
Yumurta Düğünü

Yumurta Düğünü

2.5 / 5

Yumurta Düğünü Oyununda evlilik hazırlığı yapan bay ve bayan yumurtayı giydirmek ister misiniz? Kendi tarzlarınıza uygun şekilde gelin ve damadı hazırlamak için hemen ok butonuna basın.Oyunumuz fare ile oynanır.Önce farenizle güzel gelinimizin hazırlıklarına yardım etmelisiniz.Dudaklarını, gözlerinin rengi ve şeklini seçmelisiniz.Birbirinden güzel gelinlikler, çiçekler, tüller, taçlar ve kolyeler arasından zevkinize göre seçimler yaparak hazırlıklarınızı tamamlamalısınız.Damadımız için şahane damatlıklar, ayakkabılar, papyonlar, saç modelleri, sakal modelleri ve aksesuarlar seçerek gelinimizin gönlünü bir kez daha fethetmesini sağlamalısınız.Daha sonra nikah töreninin yapılacağı yerin dekorasyon ve süslemelerini yaparak oyunu tamamlayabilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.