Kategoriler
Recep İvedik Soru Cevap Soru Sor Cevaplasın

Recep İvedik Soru Cevap Soru Sor Cevaplasın

2.94 / 5

Recep İvedik karakterinin komik ve eğlenceli tarafı ile tanışacağınız bu oyunda recep ivedik sorduğunuz soruları cevaplayacak. Recep İvedik Soru Cevap şeklinde ilerleyecek olan bu oyun Turkcell iş birliği ile hazırlandı. Tamamen Türkçe olan oyunumuza başlamak için ilk ekranda tamam yazısına basınız. Recep İvedik Soru Sor Cevaplasın oyununun sloganı ise en ucuz tarifeyi tavuğa, geri kalan herşeyi recep'e sor. Bu yazının çıktığı ekranda Recep'e yazısına bastığınızda oyun başlayacaktır. Ardından bir video çıkacak bu cevabı geçip sorunuzu yazın yere bir soru yazmanız gerekecek. Recep İvedik sadece cevabı evet veya hayır olan soruları cevaplayabilmektedir. Ekranda yer alan örnek sorular bölümünden ne tür sorular sorabilirsiniz bunları görebilir ve oyuna başlayabilirsiniz.

Biz birkaç örnek soru sordun bunlara cevapladı; Piyango bana çıkabilir mi dedik ? Recep'te Altıncı hissini konuşturup, cevap verebildi. Güzelmiyim sorusunu sorduk, Recep içinden geleni söyledi.  Oyun gerçekten çok eğlenceli eminiz sizlerde beğeneceksiniz.

Yorumlar
8 + 4 = ?
  • betül betül 3 yıl önce

    kolay

Eğlenin ve Öğrenin


Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.