Kategoriler
DUCK HUNTER

DUCK HUNTER

0 / 5

Kırsal kesimde ördek avlayın. Av tüfeğini hazırla, nişan al ve ateş et. Çekimleriniz ne kadar doğru? Feragat: Bu oyunda hiçbir gerçek ördek zarar görmedi. Özellikler: - Zorlu oyun. Ördekler rastgele uçar ve farklı hızlar - Serin yeniden yükleme mekanizması - Gerçekçi görünümlü av tüfeği ve el - Basit oyun - Avcılık performansını iyileştirmek için istatistikler - 3D benzeri grafikler Okçuluk ve vahşi yaşam av oyunlarının hayranıysanız, bu harika bir seçim olacaktır .

Yorumlar
5 + 3 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.