Kategoriler
EG RICO ORANGE

EG RICO ORANGE

0 / 5

EG Rico Oranges, ekranın ortasında turuncuda küçük bir yeşil portakal bulunan, başlangıç ekranında küçük yeşil portakalı turuncu renkte tutmaya ve puan kazanmaya çalışmanız gereken sıradan bir oyundur. Küçük yeşil portakalın turuncudan çıkmamasına dikkat etmelisiniz. Yavaş yavaş, oyunun hızı artar ve sizi karıştırır. Bu oyun çok ilginç. Her yaş için tonlarca oyun içeren ve oyunculara eğlence getiren Ecaps Oyunları Ücretsiz online oyun oyna İyi eğlenceler!

Yorumlar
1 + 2 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.