Kategoriler
JUICE FRESH

JUICE FRESH

0 / 5

Güzel maç 3 oyunu. Onları yok etmek için aynı renkteki meyveler üzerinde kaydırın. İlk başta 5 hayatın var. Bir seviyeyi geçmez ve ana menüye dönmezseniz, bir can kaybedersiniz. Oyun 100 seviyeleri ve afiş vardır. Tüm hayatınızı tükettiyseniz, yeni bir hayat elde etmek için oyunda 7 dakika açık kalmanız yeterlidir. Kalan süreyi sol üstteki zamanlayıcıda görebilirsiniz.

Yorumlar
9 + 1 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.