Kategoriler
PEPPERONI GONE WILD

PEPPERONI GONE WILD

0 / 5

Mamma Mia! En son pizza tasarımınız dev bir pizzaya dönüştü. Daha da kötüsü, yokuş aşağı iniyor. Sizi ezmeden önce dev Pepperoni pizzasından kaçın! Topladığımız paralar ve backflips ve frontflips gibi harika akrobatik beceriler (çünkü yapabilirsiniz). Serin becerileri ve yeni derileri kilidini paraları kullanın. Özellikler: - İtalyan kırsal tarafından komik ve rahatlatıcı pizza teması - Motosiklet, komik bir araba, bir haddeleme lazanya ve daha fazla pizza kargaşa gibi daha fazla derileri kilidini.

Yorumlar
1 + 8 = ?

    Eğlenin ve Öğrenin


    Sarıoyunlar.com 24.10.2014 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Sizler için internetteki en güzel oyunları bir araya topluyoruz. Bütün oyunlar sizlerin gelişimi için özenle yükleniyor. Erkekler için araba, savaş, dövüş oyunları kızlar için ise barbie, bebek, giysi giydirme ve makyaj oyunları yer almaktadır. Öğrenciler için meb oyunları, sporcular için bilardo oyunları, boş zaman geçirmek isteyenler için zuma oyunları, korku dolu oyunlar oynamak içinde zombi oyunları tavsiye ederiz. En iyi oyun sitesi sarioyunlar.com

    Sitemiz üzerinde oyunları yayınlamadan önce uzmanlarımız flash oyunu incelemektedirler. Çocuk gelişimi ve psikolojisini olumsuz etkileyecek tarzda oyunlar sitemize eklenmez. Eğer sitemiz üzerindeki herhangi bir oyundan rahatsız olursanız bunu bize iletişim kanalımız sayesinde bildirebilirsiniz. En kısa sürede talebinize cevap alacaksınız. Sarioyunlar.com ile hepinize iyi eğlenceler dileriz.
    Türkçe oyunların yanı sıra skor ve kral oyunlar ilede sizlerle olacağız.